Умови доставки


Після оформлення замовлення, відповідальний менеджер надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром. Рахунок, а також резерв товару дійсні протягом трьох банківських днів. Товар відпускається після зарахування коштів на наш розрахунковий рахунок. Оплата товару здійснюється виключно в національній валюті у безготівковій формі. 

Існують наступні варіанти доставки товару:

Transport

1. Самовивіз замовленого товару з нашого офісу у робочі дні з 10 до 17 год. В суботу, після узгодження замовлення з менеджером.

 

2. Доставка Вашого замовлення кур'єром. Доставка товару в межах Киева, при замовленні на сумму більш ніж 10 000 грн, безкоштовна! Кошти доставки товару вартістю до 10 000 грн просимо узгоднювати в індивідуальному порядку.

 

3. Доставка товару по Україні здійснюється за допомогою любого зручного для Вас перевізника (Гюнсел, Нічний Експрес, Автолюкс, Делівері, Інтайм, Нова Пошта та ін.). Доставляється тільки повністю оплачене замовлення. Доставка товарів по Україні - платна!

Оформлення замовлення

* Обов'язкові поля