Компанія «DOLEZYCH Україна»

Шановні пані та панове


Ми раді вітати Вас на нашій сторінці!

 

Фірма DOLEZYCH GmbH, заснована в м. Дортмунді і працює в галузі виробництва засобів для підйому та кріплення вантажів з 1935 року. На сьогоднішній день, завдяки активному розвитку, компанія є одним з найбільших виробників і значущим експортером у всьому світі. Виробничі майданчики, та коммерційні філії DOLEZYCH представлені в таких країнах як: Німеччина, Швейцарія, Польща, Чілі, США, Турція, Китай та Україна.

 

На Україні DOLEZYCH представлена своею філією, компанію ТзОВ "НФСІ" в м. Києві, яка створена для того щоб задоволити потреби Українських консументів в якісних та надійних європейских продуктах.

 

Багаторічний досвід роботи дозволяє нам виготовляти продукцію найвищої якості, що відповідає усім міжнародним вимогам та нормативам, що підтверджують відповідні сертифікати та дозволи, які ви знайдете у нашому Довіднику. Наші продукти - це вироби високої якості, які незмінно асоціюються з торговою маркою DOLEZYCH. А наші консультанти з задоволенням допоможуть Вам зробити найкращий вибір товарів.

 

Запрошуємо ознайомитися з нашим асортиментом!

більше про команію >

Пошук в каталозі

Калькулятор
Провести розрахунок необхідної кількості засобів кріплення для Вашого вантажу

Вантажопідйомні пристрої


Більш ніж 75-річний досвід роботи дає можливість нам виготовляти вантажопідйомні пристрої найвищої якості, що відповідають усім міжнародним вимогам та нормативам.

Засоби для кріплення вантажів


В епоху активного розвитку міжнародних перевезень, ми використовуемо наші знання та здібності для виготовлення засобів кріплення та фіксації вантажів, тим самим підвищуемо безпеку усіх участників вантажоперевезень.